Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝSOCCER LANDΣάββατο02/11/1910:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β.4-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SOCCER LANDΣάββατο02/11/1913:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β.3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή03/11/1910:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/11/1910:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.2-4
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ DREAM SPORTΣάββατο09/11/1911:30ΤΟΣΙΟΣ Ι.6-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/11/1910:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/11/1911:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΚυριακή10/11/1915:00ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.4-0
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο23/11/1910:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SOCCER LANDΣάββατο23/11/1910:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΚυριακή24/11/1910:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή24/11/1913:30
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: 1ος, 2ος, 5ος, 6ος, 3ος, 4ος, 7ος, 8ος

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
1ος - 3ος
2ος - 4ος
5ος - 7ος
6ος - 8ος
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ , ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
3ος - 2ος
4ος - 1ος
7ος - 6ος
8ος - 5ος
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ , ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
1ος - 2ος
3ος - 4ος
5ος - 6ος
7ος - 8ος
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ , ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ