Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 02/11/19 | 11:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Β. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 11:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 03/11/19 | 13:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ||||||
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 09/11/19 | 10:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 10/11/19 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 10/11/19 | 13:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 11:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 23/11/19 | 13:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Κυριακή | 24/11/19 | 11:30 | ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | SOCCER LAND | Κυριακή | 01/12/19 | 12:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 13:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | |
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | DREAM SPORT | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ||||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΚΑΡΔΑΤΟΣ Ε. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Σάββατο | 11/01/20 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | DREAM SPORT | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 13:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 12:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Β. | |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΠΛΑΚΑΣ Σ. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | SOCCER LAND | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ||
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | DREAM SPORT | Σάββατο | 29/02/20 | 10:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 29/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | DREAM SPORT | Σάββατο | 08/02/20 | 12:00 | HABILAJ A. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 08/02/20 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΜΑΔΑ 1 - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ||||||
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | SOCCER LAND | Κυριακή | 16/02/20 | 14:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΜΑΔΑ 1 | ||||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 08/03/20 | 13:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Β. |