Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-08 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ 3 - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο02/11/1911:30ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/11/1911:30ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ 2 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΜΑΔΑ 3
ΟΜΑΔΑ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο09/11/1912:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SUPER BALLΚυριακή10/11/1911:30ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ 2 - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΟΜΑΔΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SOCCER LANDΣάββατο23/11/1913:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή24/11/1911:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή24/11/1912:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΟΜΑΔΑ 3
ΟΜΑΔΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ 3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2 - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1 - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 3 - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΟΜΑΔΑ 1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΟΜΑΔΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 3 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΜΑΔΑ 1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 3 - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ 1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΟΜΑΔΑ 1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ 2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΟΜΑΔΑ 1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ 3 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ 3 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΟΜΑΔΑ 1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΟΜΑΔΑ 3
ΟΜΑΔΑ 1 - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2)
ΟΜΑΔΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ 1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ 2 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΟΜΑΔΑ 3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΟΜΑΔΑ 3
ΟΜΑΔΑ 2 - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1 - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ