Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ

<< Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ
Πρωτάθλημα ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 3-0 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 0-2 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο19/11/1110:00ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/11/1111:00ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο26/11/1111:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/11/1111:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο26/11/1111:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/11/1112:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-3 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο03/12/1110:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/12/1110:00ΠΑΠΠΑΣ Α.3-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/12/1111:00ΤΖΩΡΑΣ Σ.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή04/12/1110:00ΗΛΙΑΣ Χ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΑναβλήθηκε
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/12/1110:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ.2-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/12/1110:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.3-0 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/12/1112:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/12/1111:00ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο17/12/1111:00ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή18/12/1109:30ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.0-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή18/12/1111:00ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π.2-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο07/01/1200:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.3-0 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο07/01/1210:00ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π.1-3
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο07/01/1211:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.9-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο07/01/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο14/01/1211:00ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο14/01/1211:00ΤΖΩΡΑΣ Σ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.3-0 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή15/01/1213:00ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.2-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο11/02/1210:00ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-6


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο21/01/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Π.1-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο21/01/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/01/1211:00ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο28/01/1211:00ΤΖΩΡΑΣ Σ.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή29/01/1210:00ΠΑΤΕΣΤΗ Α.3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤρίτη14/02/1217:00ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π., ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο04/02/1210:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Π.2-5
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/02/1210:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο11/02/1210:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Π.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο18/02/1211:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.1-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή19/02/1210:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.Αναβλήθηκε
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή19/02/1211:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΑναβλήθηκε
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/03/1210:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.7-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/03/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.3-0 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/03/1211:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.7-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/03/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή11/03/1217:30ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ0-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο17/03/1211:00ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.1-5
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/03/1212:00ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/03/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.