Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/10/2216:30ΝΑΚΟΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε.0-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή30/10/2212:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.7-0
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή30/10/2212:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., HABILAJ A.1-5
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/11/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή06/11/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/11/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/11/2216:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/11/2215:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-4
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή13/11/2215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΑΜΑΪ Α.2-1
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/11/2215:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.3-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο19/11/2215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή20/11/2215:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο26/11/2215:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΚΑΜΑΪ Α.5-0
ΒΥΖΑΣ Β - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή27/11/2210:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/11/2211:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/12/2215:00HABILAJ A., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α.2-4
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/12/2215:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/12/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ Β
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ Β
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΒΥΖΑΣ Β
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ Β
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΒΥΖΑΣ Β - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΒΥΖΑΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΒΥΖΑΣ Β
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ Β
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΥΖΑΣ Β - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ Β
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΒΥΖΑΣ Β
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ