Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (ΜΕΝΕΜΕΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2012-13<ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΟΓΛΟΥ>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο29/12/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-6
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο29/12/1211:00ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/01/1312:00ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΜΟΡΦΑΣ Ν., MYRTAS T.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο05/01/1311:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Α.2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο19/01/1312:00ΤΣΟΥΛΕΑΣ Σ., MYRTAS T.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/01/1310:00ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/02/1317:30ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ 0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο19/01/1311:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ., ΜΕΓΑΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΧΡΟΝΗΣ Γ.2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη23/01/1316:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ., ΜΕΝΤΗΣ Σ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-0 α.α.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο26/01/1312:00ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΜΕΓΑΛΑΚΑΚΗΣ Θ., HABILAJ A.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/02/1311:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0-3 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΒΥΖΑΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη30/01/1316:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/03/1311:00ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/02/1310:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/03/1313:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-3 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 3-0 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/03/1311:00ΣΤΟΥΜΠΟΣ Κ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο23/02/1311:00HABILAJ A.3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/02/1311:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-5
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη10/04/1300:303-0 α.α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο02/03/1312:30ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.3-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο30/03/1311:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/03/1311:00ΜΑΝΑΛΗΣ Α.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/04/1300:00ΜΑΝΑΛΗΣ Α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο06/04/1311:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ 0-3 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή10/03/1311:00ΜΑΝΑΛΗΣ Α.3-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη17/04/1317:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο16/03/1313:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 3-0 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο23/03/1312:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/04/1311:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή28/04/1313:00ΠΑΤΕΣΤΗ Α.3-0