Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο04/11/1717:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΚυριακή05/11/1710:00HABILAJ A.1-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή05/11/1711:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-4
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή05/11/1711:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΣάββατο11/11/1710:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο11/11/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.5-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/1711:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή12/11/1711:00HABILAJ A.1-2
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο25/11/1714:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή26/11/1710:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-4
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή26/11/1710:00ΣΙΜΟΣ Κ.4-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΠέμπτη22/02/1818:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SOCCER LANDΣάββατο02/12/1710:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.6-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-4
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή03/12/1710:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/1713:00ΣΙΜΟΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/12/1712:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο09/12/1717:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/12/1710:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΑΣ Κ.5-1
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/12/1712:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣSOCCER LANDΣάββατο13/01/1814:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SOCCER LANDΣάββατο13/01/1816:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-0
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή14/01/1810:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/01/1811:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/1813:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗKIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Σάββατο20/01/1814:00HABILAJ A.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΣάββατο20/01/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.2-2
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή21/01/1812:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-1
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο27/01/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΣάββατο27/01/1815:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-3
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή28/01/1810:30HABILAJ A.2-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣKIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Παρασκευή16/02/1819:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΣάββατο03/02/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή04/02/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-7
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή04/02/1811:00HABILAJ A.2-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/02/1811:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/02/1810:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSOCCER LANDΚυριακή11/02/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Κυριακή11/02/1811:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-4
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή11/02/1812:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-3
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Σάββατο24/02/1817:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-4
ΒΥΖΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή25/02/1812:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/03/1814:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-6
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SOCCER LANDΣάββατο24/03/1814:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/03/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSOCCER LANDΚυριακή04/03/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SOCCER LANDΚυριακή04/03/1813:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-0
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο24/03/1812:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο31/03/1813:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή01/04/1812:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.4-1
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή01/04/1813:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Πέμπτη12/04/1819:00HABILAJ A.2-2
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο21/04/1810:30ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο21/04/1813:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή22/04/1810:30HABILAJ A.1-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣSOCCER LANDΚυριακή22/04/1811:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΒΥΖΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή29/04/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή29/04/1811:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-3
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή29/04/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή29/04/1817:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο05/05/1812:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο05/05/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή06/05/1810:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή06/05/1817:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/05/1814:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-1
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή13/05/1810:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή13/05/1814:30ΜΕΝΤΗΣ Σ.3-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή13/05/1816:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ DALUZΣάββατο19/05/1819:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή20/05/1809:45ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή20/05/1810:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/05/1819:15ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο26/05/1813:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-3
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1818:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ DALUZΤετάρτη30/05/1819:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-1
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο02/06/1813:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο02/06/1816:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-5
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/06/1818:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή03/06/1811:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/06/1811:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ