Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο29/09/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή30/09/1816:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή30/09/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή30/09/1816:00HABILAJ A., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή30/09/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη03/10/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη24/10/1816:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/10/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο06/10/1818:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή07/10/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-7
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/10/1816:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή07/10/1816:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/10/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/10/1816:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-6
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο13/10/1816:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/10/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΒΥΖΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/10/1816:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή14/10/1816:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-3
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή14/10/1816:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο20/10/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/10/1816:00HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-5
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )0-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/11/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΚΟΣ Π.2-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/11/1815:00HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-5
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή04/11/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.3-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο10/11/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/11/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή11/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.2-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο17/11/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )2-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή18/11/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )0-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.0-2
ΒΥΖΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο24/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΑΣ Χ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο01/12/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.2-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή02/12/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑΣ Χ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-4
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή09/12/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )1-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο15/12/1815:00HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.3-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.4-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο15/12/1815:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο15/12/1818:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή16/12/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο22/12/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/12/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή23/12/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή23/12/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )5-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/01/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-7
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο05/01/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.1-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή06/01/1915:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/01/1915:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΚΟΣ Π.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή06/01/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΗΛΙΑΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή06/01/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή06/01/1915:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/01/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/01/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο12/01/1917:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.4-2
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή13/01/1915:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.3-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/01/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-4
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/01/1915:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο19/01/1915:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο19/01/1915:00HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή20/01/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή20/01/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/01/1915:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο26/01/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/01/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/01/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.0-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή27/01/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή27/01/1915:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή27/01/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/02/1915:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο02/02/1915:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/02/1915:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/02/1915:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τετάρτη13/02/1915:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο09/02/1915:00HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο09/02/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/02/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-8
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.0-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο16/02/1915:00HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.1-3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.0-1
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή17/02/1915:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή17/02/1915:00HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ )2-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο23/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο23/02/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ )1-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο23/02/1915:30ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή24/02/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/02/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.3-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή24/02/1915:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή24/02/1915:00HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/03/1915:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/03/1915:00HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο02/03/1915:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο02/03/1917:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/03/1911:00HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή03/03/1916:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή03/03/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΑΣ Χ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/03/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ )1-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/03/1915:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-7
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο16/03/1915:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/03/1915:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή17/03/1915:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.3-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή17/03/1915:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή17/03/1915:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο23/03/1916:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.7-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο23/03/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο23/03/1916:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.3-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή24/03/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )1-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο30/03/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο30/03/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/03/1916:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )0-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/1916:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή31/03/1916:00HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/04/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο06/04/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο06/04/1916:00HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.11-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο06/04/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/04/1916:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/04/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή07/04/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΗΛΙΑΣ Χ.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο13/04/1916:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/04/1916:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., HABILAJ A.3-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή14/04/1916:00HABILAJ A., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-4
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)5-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή14/04/1916:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-1