Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 6-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 12:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 3-0 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 12:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 11/11/18 | 10:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 10:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 2-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 17:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-1 |
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 18:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-3 α.α. |
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 05/01/19 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-2 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 24/11/18 | 10:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 4-0 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 11:45 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 2-1 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 0-4 |
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 18:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 0-4 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 10:00 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 1-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-2 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. | 0-1 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 14:00 | HABILAJ A. | 3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 17:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 0-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 10:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 15/12/18 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 11:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 4-0 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 12:45 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 12/01/19 | 10:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 2-7 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 12/01/19 | 17:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 6-0 |
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 13:30 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 0-3 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 19/01/19 | 11:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 12:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 5-1 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 12:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 3-4 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 13:00 | ΝΑΚΟΣ Π. | 3-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 10/02/19 | 16:15 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 17:30 | Αναβλήθηκε |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | 3-0 α.α. | |||||
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 17:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-7 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 5-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 6-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-1 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-1 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 03/03/19 | 13:30 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 5-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | |||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 4-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 18:00 | Αναβλήθηκε |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 23/03/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-3 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 23/03/19 | 12:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-1 |
ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 24/03/19 | 11:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ||||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-0 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 31/03/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 12:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 1-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | |||||
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 06/04/19 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-0 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 14:30 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | Αναβλήθηκε | |||||
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | 0-0 α.α. | |||||
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 6-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 12:00 | 3-0 α.α. |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ||||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 0-3 α.α. | ||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 21/04/19 | 11:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 0-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 11/05/19 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-5 |