Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α. >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/11/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/11/1812:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.3-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1812:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή11/11/1810:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/11/1810:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/11/1817:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο17/11/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/11/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο24/11/1810:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο24/11/1810:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/11/1810:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/11/1812:00
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/12/1810:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο01/12/1812:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή02/12/1810:30
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ