Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α. >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/11/1814:00ΤΖΑΝΗΣ Ι.0-4
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/11/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/11/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή11/11/1812:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή11/11/1819:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/11/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/11/1812:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-6
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο17/11/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/11/1813:00ΤΖΑΝΗΣ Ι.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/11/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο24/11/1811:000-3 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο24/11/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο24/11/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο24/11/1814:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο01/12/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΗΛΙΑΣ Χ.1-5
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή02/12/1812:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/12/1812:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.4-0
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή02/12/1814:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ 0-3 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο08/12/1810:00HABILAJ A.0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο08/12/1812:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο08/12/1816:00HABILAJ A.0-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1818:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο15/12/1812:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/12/1812:003-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο15/12/1818:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή16/12/1817:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο22/12/1811:30ΗΛΙΑΣ Χ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/01/1910:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/01/1912:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-4
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/01/1912:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/01/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/01/1910:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο19/01/1910:00
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο19/01/1911:45
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο19/01/1913:30
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/01/1912:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ