Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 4-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 14:00 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 0-4 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 2-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-1 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΙΛΙΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 11/11/18 | 19:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 2-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 0-3 α.α. | ||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-0 α.α. | ||||
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 3-0 α.α. |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 12:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 2-6 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 12:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 3-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 13:00 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 5-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 0-3 | ||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 0-0 | |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΒΙΛΙΩΝ | Σάββατο | 24/11/18 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 24/11/18 | 12:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 0-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 14:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 2-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | 3-0 α.α. | ||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 3-1 |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 1-5 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 4-3 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 12:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 4-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 14:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 4-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 10:00 | HABILAJ A. | 0-5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-5 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 0-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 16:00 | HABILAJ A. | 0-1 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 18:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-4 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 15/12/18 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-3 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 12:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 18:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-2 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 17:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 22/12/18 | 11:30 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 1-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-3 α.α. | ||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 10:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 12/01/19 | 12:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 0-4 |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 12:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 1-3 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 17:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 6-2 | |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 3-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 12:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 19/01/19 | 13:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 26/01/19 | 10:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 0-6 |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 26/01/19 | 10:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 2-4 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 26/01/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-4 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 10:00 | ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. | 2-1 |
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 12:00 | ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. | 0-3 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ||||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-3 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 11:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-0 |
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 15:00 | 0-3 α.α. | |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 13:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 10:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 4-0 |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 11:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 2-2 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 14:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 1-1 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 10:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 5-2 | |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 12:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 0-3 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 17:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 5-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-5 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-0 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-0 | |
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 17/03/19 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 10:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 0-1 | |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 23/03/19 | 11:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-0 α.α. |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 14:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 5-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | Αναβλήθηκε | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 1-5 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 30/03/19 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-3 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 0-0 | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 06/04/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-0 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 13:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 1-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 16/06/19 | 18:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-3 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 11:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 3-0 | |
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 12:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 0-5 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | 0-0 | |||||
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 20/04/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 20/04/19 | 12:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 20/04/19 | 15:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 0-0 α.α. | |||||
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 11/05/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 12/05/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 5-0 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 12/05/19 | 13:00 | ΝΑΚΟΣ Π. | 1-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 12/05/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-6 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 0-3 α.α. | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 18/05/19 | 15:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-0 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 18/05/19 | 17:00 | HABILAJ A. | 3-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 19/05/19 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 0-5 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | 3-0 | |||||
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 25/05/19 | 11:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 2-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 25/05/19 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 25/05/19 | 12:30 | ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 7-0 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 0-3 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ||||||
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 11:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 1-1 | |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 01/06/19 | 11:15 | HABILAJ A. | 3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. | 0-1 |