Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/11/1811:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο10/11/1814:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/11/1815:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.0-3
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή11/11/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ SOCCER LANDΣάββατο17/11/1812:00ΗΛΙΑΣ Χ.
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο17/11/1814:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ DREAM SPORTΣάββατο17/11/1814:30HABILAJ A.2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/11/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Ι.
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή25/11/1810:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/11/1810:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΚυριακή25/11/1811:30
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή25/11/1812:00
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ DREAM SPORTΣάββατο01/12/1811:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή02/12/1810:00
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή02/12/1811:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή02/12/1812:30
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ