Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/11/1811:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο10/11/1814:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/11/1815:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.0-3
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή11/11/1814:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ SOCCER LANDΣάββατο17/11/1812:00ΗΛΙΑΣ Χ.5-1
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο17/11/1814:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ DREAM SPORTΣάββατο17/11/1814:30HABILAJ A.2-1
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή25/11/1810:00, ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/11/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Ι.4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΚυριακή25/11/1811:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-5
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή25/11/1813:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ DREAM SPORTΣάββατο01/12/1811:30HABILAJ A.4-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή02/12/1810:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.5-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο22/12/1811:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.2-5
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο22/12/1813:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-2
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ SOCCER LANDΣάββατο08/12/1814:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή09/12/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή09/12/1813:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή09/12/1817:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.5-1
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο15/12/1811:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο15/12/1813:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή16/12/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή16/12/1813:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-3 α.α.
Ρεπό: ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο12/01/1910:00HABILAJ A.4-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΙΛΙΩΝΣάββατο12/01/1913:30ΤΖΑΝΗΣ Ι.Αναβλήθηκε
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΣάββατο12/01/1914:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ DREAM SPORTΚυριακή13/01/1910:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/01/1910:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο19/01/1911:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο19/01/1914:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.5-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-2
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο26/01/1912:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SOCCER LANDΚυριακή27/01/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή27/01/1912:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.6-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή27/01/1913:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ DREAM SPORTΣάββατο09/02/1912:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-1
ΒΥΖΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/02/1910:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΚυριακή10/02/1911:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/02/1911:15ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ,

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/02/1911:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο16/02/1913:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-4
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή17/02/1910:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ,

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ DREAM SPORTΣάββατο02/03/1911:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.5-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο02/03/1911:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/03/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-5
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή03/03/1911:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.7-0
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝSOCCER LANDΣάββατο16/03/1911:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-5
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο16/03/1912:00Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο16/03/1913:15ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-7
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/03/1912:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-5
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ ,

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο23/03/1910:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο23/03/1914:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-1
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή24/03/1914:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΤετάρτη27/03/1919:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ,

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗDREAM SPORTΣάββατο30/03/1910:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/03/1914:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SOCCER LANDΚυριακή31/03/1911:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή31/03/1911:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ,

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/04/1910:00Αναβλήθηκε
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο06/04/1912:00Αναβλήθηκε
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/04/1911:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή07/04/1913:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ,

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ DREAM SPORTΣάββατο13/04/1911:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.6-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/1910:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-4
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή14/04/1911:30ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.7-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή14/04/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-5
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ,

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ DREAM SPORTΣάββατο20/04/1911:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSOCCER LANDΣάββατο20/04/1911:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΣΑΚΙΡΗ Α.5-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/04/1916:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-0
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
00/00/0000:00
00/00/0000:00
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΒΥΖΑΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ