Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/11/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο02/11/1910:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/11/1910:00ΤΟΣΙΟΣ Ι.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή03/11/1912:00ΠΛΑΚΑΣ Σ.3-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/11/1918:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο09/11/1909:45ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο09/11/1910:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/11/1910:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β.5-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1910:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/11/1910:00ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/11/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο16/11/1910:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/11/1910:00ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.1-2
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο16/11/1912:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.5-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/11/1910:30ΠΛΑΚΑΣ Σ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/11/1910:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/11/1918:00
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/11/1910:00
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή24/11/1910:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή24/11/1910:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ