ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 1-0 |
2. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 7-2 |
3. | Κ15 (1η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 2-1 |
4. | Κ17 (1η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 1-0 |
5. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 0-3 |
6. | Κ15 (2η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 0-0 |
7. | Κ17 (2η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 1-5 |
8. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 1-1 |
9. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 2-6 |
10. | Κ15 (3η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 13:00 | 0-2 |
11. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 1-0 |
12. | Κ15 (4η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 4-1 |
13. | Κ17 (4η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 18:30 | 3-0 |
14. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 0-2 |
15. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 6-2 |
16. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 3-0 |
17. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 02/12/23 | 17:30 | 10-0 |
18. | Κ17 (5η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 0-4 |
19. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 1-1 |
20. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:30 | 3-1 |
21. | Κ17 (6η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 0-1 |
22. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 4-5 |
23. | Κ17 (7η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 2-0 |
24. | Κ15 (7η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 16/12/23 | 10:30 | Αναβλήθηκε |
25. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:30 | 10-1 |
26. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (2η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Τετάρτη | 03/01/24 | 15:00 | 2-5 |
27. | Κ15 (8η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | 3-2 |
28. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 2-3 |
29. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | 2-5 |
30. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | DREAM SPORT | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 2-0 |
31. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 0-4 |
32. | Κ17 (9η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 0-5 |
33. | Κ15 (9η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 28/01/24 | 12:15 | 8-2 |
34. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 2-0 |
35. | Κ15 (10η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 1-3 |
36. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 0-5 |
37. | Κ17 (10η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 10/02/24 | 11:15 | 3-0 α.α. |
38. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (3η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:30 | 4-0 |
39. | Κ15 (11η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:00 | 0-3 |
40. | Κ17 (11η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:30 | 1-3 |
41. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 0-1 |
42. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:00 | 1-2 |
43. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (6η φάση) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 1-2 |
44. | Κ15 (6η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 3-1 |
45. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | 4-0 |
46. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | 7-0 |
47. | Κ15 (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | 1-2 |
48. | Κ17 (12η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | 1-5 |
49. | Κ15 (13η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 14:00 | 0-5 |
50. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:30 | 7-0 |
51. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:00 | 6-0 |
52. | Κ17 (14η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 6-1 |
53. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:00 | 3-11 |
54. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:15 | 1-3 |
55. | Κ15 (15η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | 3-0 |
56. | Κ17 (15η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | |
57. | Κ15 (16η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | |||||
58. | Κ15 (17η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |||||
59. | Κ15 (18η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | |||||
60. | Κ17 (16η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |||||
61. | Κ17 (17η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | |||||
62. | Κ17 (19η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
63. | Κ17 (20η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ |