ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:30 | 0-3 |
2. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (2η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:30 | 0-2 |
3. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 4-1 |
4. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Τετάρτη | 11/10/23 | 17:00 | 0-1 |
5. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:30 | 4-2 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:30 | 0-4 |
7. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 0-0 |
8. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 0-5 |
9. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 7-2 |
10. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 13:00 | 2-0 |
11. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 1-0 |
12. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 6-0 |
13. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:15 | 0-6 |
14. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-1 |
15. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 09:30 | 7-0 |
16. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 0-2 |
17. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 1-1 |
18. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 1-5 |
19. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-10 |
20. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 4-0 |
21. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 0-7 |
22. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-2 |
23. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 12:15 | 0-0 |
24. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-0 |
25. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 1-4 |
26. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 2-0 |
27. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-5 |
28. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:45 | 3-0 |
29. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | 2-5 |
30. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 0-0 |
31. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 1-8 |
32. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:30 | 1-2 |
33. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 4-2 |
34. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 9-1 |
35. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 5-0 |
36. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-4 |
37. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 11/02/24 | 10:00 | 3-0 |
38. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | DREAM SPORT | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 0-2 |
39. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 0-1 |
40. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:00 | 1-2 |
41. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:30 | 1-3 |
42. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 0-4 |
43. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 2-2 |
44. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 1-0 |
45. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 18:30 | 7-0 |
46. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 14:15 | 4-1 |
47. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | 2-2 |
48. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | 3-0 |
49. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 06/04/24 | 10:00 | 6-0 |
50. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 07/04/24 | 11:30 | 0-4 |
51. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 2-4 |
52. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Πέμπτη | 11/04/24 | 17:00 | 5-3 |
53. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 1-4 |
54. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:45 | 1-2 |
55. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 2-5 |
56. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:30 | 6-0 |
57. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 2-2 |
58. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 1-1 |