Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/09/23 | 17:00 | 0-2 |
2. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 17:00 | 3-0 |
3. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Πέμπτη | 12/10/23 | 16:30 | 1-2 |
4. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 0-9 |
5. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 3-0 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 9-0 |
7. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 3-0 |
8. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 0-5 |
9. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 2-5 |
10. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-2 |
11. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Κυριακή | 12/11/23 | 12:00 | 1-1 |
12. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 6-4 |
13. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 10-0 |
14. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 17:15 | 0-7 |
15. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | 1-4 |
16. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 1-1 |
17. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 5-0 |
18. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 4-3 |
19. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 1-4 |
20. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 10/12/23 | 13:30 | 2-1 |
21. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-0 |
22. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 1-1 |
23. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-0 |
24. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-0 |
25. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:30 | 1-2 |
26. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 4-1 |
27. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 3-5 |
28. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 21/01/24 | 12:30 | 4-0 |
29. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 3-0 |
30. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 0-0 |
31. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 0-0 |
32. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 2-2 |
33. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 7-0 |
34. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 3-1 |
35. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:30 | 2-0 |
36. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 9-0 |
37. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 0-1 |
38. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-3 |
39. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | DALUZ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:00 | 2-11 |
40. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 3-0 |
41. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 0-5 |
42. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 18:30 | 7-0 |
43. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | 0-2 |
44. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 0-4 |
45. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARK | Σάββατο | 06/04/24 | 12:00 | 2-2 |
46. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 18:00 | 0-1 |
47. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 10:45 | 0-0 |
48. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:30 | 1-4 |
49. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 12:00 | 3-1 |
50. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 13:00 | 3-0 |
51. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 18:00 | 3-0 |
52. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 17/04/24 | 18:00 | 1-0 |
53. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:00 | 0-5 |