ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:30 | 1-3 |
2. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 15:00 | 1-1 |
3. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 1-4 |
4. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 14:00 | 5-1 |
5. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-7 |
6. | Κ15 (1η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 6-2 |
7. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 0-7 |
8. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 13:00 | 5-4 |
9. | Κ15 (2η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 5-2 |
10. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-1 |
11. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:00 | 0-3 |
12. | Κ15 (4η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 4-1 |
13. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | 1-2 |
14. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 0-1 |
15. | Κ15 (5η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 02/12/23 | 13:00 | 0-3 |
16. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΒΥΖΑΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 1-2 |
17. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 4-3 |
18. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 5-2 |
19. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 2-3 |
20. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 10-0 |
21. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:30 | 2-2 |
22. | Κ15 (7η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Τρίτη | 19/12/23 | 19:00 | 5-1 |
23. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 12:00 | 4-0 |
24. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 4-1 |
25. | Κ15 (6η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:00 | 2-3 |
26. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 0-2 |
27. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 2-1 |
28. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | 2-2 |
29. | Κ15 (9η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 1-3 |
30. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 2-6 |
31. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Παρασκευή | 02/02/24 | 18:00 | 1-6 |
32. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 3-2 |
33. | Κ15 (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 14:00 | 3-3 |
34. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:00 | 0-1 |
35. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 1-1 |
36. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 6-1 |
37. | Κ15 (11η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τρίτη | 20/02/24 | 16:15 | 0-5 |
38. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-1 |
39. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 3-1 |
40. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 2-6 |
41. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ Β | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | |
42. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | |
43. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
44. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
45. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.) | ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
46. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
47. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
48. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | 00/00/00 | 00:00 | ||
49. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | |||||
50. | Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
51. | Κ15 (8η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Αναβλήθηκε | ||||
52. | Κ15 (13η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
53. | Κ15 (14η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | |||||
54. | Κ15 (15η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | |||||
55. | Κ15 (16η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | |||||
56. | Κ15 (17η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | |||||
57. | Κ15 (18η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ |