Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 19 από 52 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Κυριακή18/11/1811:302-6
2.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.ΑΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Κυριακή18/11/1813:005-1
3.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Κυριακή18/11/1815:003-2
4.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Κυριακή18/11/1817:303-1
5.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο24/11/1815:001-1
6.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ Κυριακή25/11/1813:004-0
7.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή25/11/1815:003-1
8.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ Κυριακή25/11/1817:302-2
9.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.ΑΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Σάββατο01/12/1810:003-1
10.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1811:452-1
11.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ Σάββατο01/12/1815:001-2
12.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ Κυριακή02/12/1810:001-4
13.ΚΥΠΕΛΛΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Τετάρτη05/12/1815:004-1
14.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Σάββατο08/12/1810:00
15.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.ΑΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο08/12/1812:001-5
16.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Σάββατο08/12/1815:002-2
17.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο08/12/1817:30
18.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Σάββατο08/12/1819:15
19.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Κυριακή09/12/1815:003-3
20.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ Κυριακή09/12/1817:30
21.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ Σάββατο15/12/1810:00
22.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ Σάββατο15/12/1812:00
23.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Σάββατο15/12/1816:00
24.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.ΑΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ Σάββατο15/12/1817:30
25.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΒΥΖΑΣ Κυριακή16/12/1810:00
26.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή16/12/1812:00
27.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Σάββατο22/12/1810:30
28.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.ΑΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Σάββατο22/12/1812:00
29.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ Σάββατο22/12/1815:00