Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ , 20/5/2018 22:10
... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΑΓΩΝΑ, 18/5/2018 12:46
... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Νο 35, 18/5/2018 12:31
... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο19/05/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
2.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο19/05/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
3-3
3.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο19/05/1817:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-1
4.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1817:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
2-1
5.ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή20/05/1817:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
0-1
6.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή20/05/1817:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
3-1
7.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/05/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(31η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/05/1817:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
1-2
9.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/05/1811:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
2-0
10.ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/05/1813:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-4
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή20/05/1817:00HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
6-0
12.ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/05/1818:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/05/1813:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/05/1820:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1810:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-5
16.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο19/05/1810:00HABILAJ A.0-3
17.ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/05/1816:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-2
18.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη23/05/1817:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
19.ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη23/05/1817:00HABILAJ A.4-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/05/1811:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-2
21.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1812:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-2
22.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ SUPER BALLΣάββατο19/05/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-0
23.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥSOCCER LANDΚυριακή20/05/1811:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSPORTLANDΣάββατο19/05/1814:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-7
25.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1814:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-0 α.α.
26.ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/05/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-2
27.ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή20/05/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.6-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ DALUZΣάββατο19/05/1819:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
29.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή20/05/1809:45ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
30.ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή20/05/1810:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-0
31.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/05/1819:15ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LANDΚυριακή20/05/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
33.ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή20/05/1813:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.9-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(32η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/05/1817:00
2.Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/05/1811:00
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή27/05/1817:00
4.ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/05/1817:00
5.ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/05/1817:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΒΥΖΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο26/05/1818:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο26/05/1810:00
8.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο26/05/1811:00
9.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/05/1812:15
10.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/05/1812:00
11.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/05/1812:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1817:003-0
13.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SUPER BALLΚυριακή27/05/1811:30
14.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΚυριακή27/05/1815:30
15.ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤρίτη29/05/1819:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο26/05/1810:00
17.ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1811:15
18.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο26/05/1812:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο26/05/1813:00
20.ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1818:30
21.Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή27/05/1810:30
22.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΤρίτη29/05/1817:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1813:00
24.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SUPER BALLΚυριακή27/05/1810:00
25.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LANDΚυριακή27/05/1814:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.