Hellas Fan Club

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΟΙΝΕΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Νο18, 20/1/2017 14:21
... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ ΜΕ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ, 17/1/2017 17:27
... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΑΓΩΝΑΣ 18/1/2017 , 17/1/2017 10:21
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/17 ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/01/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
2.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο21/01/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.
4.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο21/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/01/1715:00HABILAJ A., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο21/01/1712:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο21/01/1710:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
8.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο21/01/1710:00HABILAJ A.
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/01/1712:00ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
10.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SUPER BALLΣάββατο21/01/1712:00ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
2.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/1711:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
5.ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΠΗ Β.
6.ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/1715:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΖΑΧΟΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/01/1710:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
9.Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή22/01/1718:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή22/01/1711:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή22/01/1712:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.