Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Νο 18, 22/1/2018 09:19
... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ 4ΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΊ , 16/1/2018 20:04
... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΟΗΘΟΥ, 13/1/2018 22:00
... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/01/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.4-1
2.Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.5-0
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.6-0
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή21/01/1815:00HABILAJ A., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.4-0
5.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή21/01/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-0
6.ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή21/01/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.1-0
7.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1815:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1810:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ.3-1
9.ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1812:30ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.3-2
10.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/01/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.1-3
11.ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
12.ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/1811:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο20/01/1817:00Αναβλήθηκε
15.ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/01/1817:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
16.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/1817:30ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.1-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1810:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-4
18.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-1
19.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο20/01/1816:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
20.ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/1812:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
21.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/01/1812:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.5-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/01/1812:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
23.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΣάββατο20/01/1817:30ΧΡΟΝΗΣ Γ.1-2
24.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή21/01/1810:00Αναβλήθηκε
25.Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή21/01/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/01/1812:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.
27.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1817:15ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
28.Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή21/01/1811:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.
29.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή21/01/1817:30ΣΙΜΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/1813:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
31.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗKIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ)Σάββατο20/01/1814:00HABILAJ A.2-5
32.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΣάββατο20/01/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.
33.Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή21/01/1812:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΣάββατο20/01/1813:00Αναβλήθηκε
35.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή21/01/1813:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.2-1
36.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:30ΣΙΜΟΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.