Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 20 από 51 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Σάββατο05/05/1810:003-3
2.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο05/05/1812:005-1
3.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο05/05/1814:003-0
4.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ Σάββατο05/05/1817:000-2
5.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή06/05/1813:001-6
6.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή06/05/1817:000-3
7.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Σάββατο12/05/1817:002-4
8.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ Κυριακή13/05/1811:003-0 α.α.
9.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Κυριακή13/05/1814:001-3
10.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή13/05/1817:002-1
11.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Τρίτη15/05/1817:301-5
12.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη16/05/1818:000-2
13.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Σάββατο19/05/1810:001-5
14.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Σάββατο19/05/1812:000-2
15.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο19/05/1814:003-0 α.α.
16.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο19/05/1817:002-1
17.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ Κυριακή20/05/1811:002-0
18.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή20/05/1813:305-4
19.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1816:000-2
20.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο26/05/1812:15
21.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Κυριακή27/05/1812:00
22.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ Σάββατο02/06/1810:00
23.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή03/06/1812:00