Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ JUNIORS
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | SOCCER LAND | Σάββατο | 05/12/15 | 10:00 | ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. | 0-13 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 05/12/15 | 11:00 | ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. | 0-7 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 05/12/15 | 12:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-1 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 05/12/15 | 13:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 3-0 α.α. |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Πέμπτη | 25/02/16 | 16:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 1-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 12/12/15 | 11:00 | HABILAJ A. | 15-1 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 12/12/15 | 11:00 | ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. | 3-0 α.α. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 13/12/15 | 12:30 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 1-0 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | DALUZ | Τετάρτη | 24/02/16 | 17:30 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 4-4 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 09/01/16 | 11:00 | ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε. | 1-0 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 09/01/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 0-16 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τετάρτη | 09/03/16 | 18:30 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 3-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 12/03/16 | 10:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 1-10 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/01/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 8-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 17/01/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 7-1 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | DALUZ | Κυριακή | 17/01/16 | 12:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 2-9 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 17/01/16 | 14:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 23/01/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 4-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 24/01/16 | 11:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 2-0 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 24/01/16 | 11:00 | ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 4-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 24/01/16 | 13:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 10-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 30/01/16 | 11:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 0-5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | SOCCER LAND | Σάββατο | 30/01/16 | 12:00 | ΠΛΑΚΑΣ Χ. | 0-8 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ | DALUZ | Σάββατο | 30/01/16 | 13:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 5-10 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 31/01/16 | 11:00 | HABILAJ A. | 10-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 06/02/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 8-1 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 06/02/16 | 11:00 | ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ. | 3-0 α.α. |
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 06/02/16 | 12:30 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 3-0 α.α. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 07/02/16 | 11:30 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 6-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 0-3 α.α. | |||||
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 13/02/16 | 11:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 1-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 13/02/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 0-8 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 13/02/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 11-1 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 13/02/16 | 13:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 20/02/16 | 10:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 1-6 |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 4-2 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | DALUZ | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-2 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 1-7 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 27/02/16 | 11:00 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 3-0 α.α. |
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 27/02/16 | 11:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 3-1 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 27/02/16 | 12:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 2-1 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 27/02/16 | 17:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 3-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 05/03/16 | 10:30 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 0-8 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | DALUZ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 1-4 |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-8 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 05/03/16 | 11:30 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 4-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 19/03/16 | 10:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 5-0 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 19/03/16 | 11:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 10-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 19/03/16 | 12:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 2-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 19/03/16 | 12:30 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 3-0 α.α. |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 0-3 |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-5 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 27/03/16 | 10:30 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 6-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 11:00 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 5-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 02/04/16 | 10:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 9-1 |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α. | 1-3 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | SOCCER LAND | Σάββατο | 02/04/16 | 12:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 3-2 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | DALUZ | Κυριακή | 03/04/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 09:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 3-0 α.α. |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ΣΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-2 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 5-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 16/04/16 | 13:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-4 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 07/05/16 | 10:30 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-6 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | SUPER BALL | Σάββατο | 07/05/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 0-5 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | DALUZ | Σάββατο | 07/05/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 0-13 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 08/05/16 | 11:00 | ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-3 α.α. |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 14/05/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-4 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 14/05/16 | 12:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 9-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | DALUZ | Σάββατο | 21/05/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-4 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 22/05/16 | 10:30 | HABILAJ A. | 1-1 |
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 22/05/16 | 11:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 1-7 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | DALUZ | Σάββατο | 28/05/16 | 10:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 5-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 28/05/16 | 11:00 | HABILAJ A. | 2-4 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SUPER BALL | Κυριακή | 29/05/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 7-1 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 29/05/16 | 11:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-5 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 04/06/16 | 10:00 | ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. | 0-8 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 04/06/16 | 10:00 | ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 7-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 04/06/16 | 10:30 | HABILAJ A. | 3-0 α.α. |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 04/06/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 05/06/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 3-0 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 11/06/16 | 11:00 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 0-3 α.α. |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | SUPER BALL | Σάββατο | 11/06/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 2-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 12/06/16 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | 0-3 α.α. |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 11/06/16 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ. | 2-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 18/06/16 | 10:30 | HABILAJ A. | 3-0 α.α. |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 18/06/16 | 17:30 | ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. | 9-2 |