Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο17/09/1116:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.0-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο17/09/1116:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο17/09/1116:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.2-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/09/1116:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο17/09/1116:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/09/1116:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/09/1111:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Α.2-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/09/1111:00ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΝΑΚΟΣ Π.4-1
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/09/1116:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΤΖΩΡΑΣ Σ.9-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/09/1116:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/09/1116:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.5-0
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Δ.Α.Σ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή18/09/1116:00ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.3-6
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή18/09/1116:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.5-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/09/1116:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.4-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη21/09/1116:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.1-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο24/09/1116:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο24/09/1116:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΜΑΝΤΗΣ Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/09/1116:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/09/1116:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-8
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/09/1116:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.2-4
ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή25/09/1111:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.1-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/09/1111:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/09/1111:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/09/1111:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.0-3
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΗΛΙΑΣ Χ.2-3
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή25/09/1116:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Δ.Α.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΕΓΚΟΥ Σ.3-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΙΛΙΩΝΤετάρτη12/10/1115:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-7
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη12/10/1115:30ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη12/10/1115:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΕΓΚΟΥ Σ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη12/10/1115:30ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη12/10/1115:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.0-11
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη12/10/1115:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.1-6
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΙΛΙΩΝΤετάρτη19/10/1115:30ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΑΛΙΑΓΑΣ Α.7-0
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη19/10/1115:30ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΓΚΟΥ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη19/10/1115:30ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.2-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη19/10/1115:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη19/10/1115:30ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-2
ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη26/10/1115:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.1-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη26/10/1115:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη02/11/1115:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.3-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη02/11/1115:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ.1-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη23/11/1115:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.Διακόπηκε


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη07/12/1115:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη07/12/1115:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΝΤΗΣ Γ.0-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη07/12/1115:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη07/12/1115:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν.5-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη21/12/1115:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη21/12/1115:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.2-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΠέμπτη22/12/1115:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη28/12/1115:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-6


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη11/01/1215:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη11/01/1215:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη25/01/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη25/01/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν.3-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη07/03/1216:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.0-6