Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

<< 3ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο16/09/2316:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.3-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο16/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/09/2316:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/09/2317:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή17/09/2316:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.7-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή17/09/2316:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η.0-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή17/09/2316:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/09/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή17/09/2316:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή17/09/2316:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.3-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή17/09/2316:30HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.1-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη20/09/2316:300-3 α.α.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο23/09/2316:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο23/09/2316:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.2-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή24/09/2316:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή24/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.0-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή24/09/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.0-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή24/09/2316:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., HABILAJ A.3-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/09/2316:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΤΣΑΛΛΑ Η.1-4