Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Νο 33, 16/4/2024 07:11
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α αφού έλαβε υπόψιν της τις σχετικές διατάξεις του άθρου 10 και 11 τ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Νο 32, 12/4/2024 06:33
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α αφού έλαβε υπόψιν της τις σχετικές διατάξεις του άθρου 10 και 11 τ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Νο 31, 10/4/2024 06:37
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α αφού έλαβε υπόψιν της τις σχετικές διατάξεις του άθρου 10 και 11 τ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Νο 30, 04/4/2024 07:40
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α αφού έλαβε υπόψιν της τις σχετικές διατάξεις του άθρου 10 και 11 τ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Νο 30, 04/4/2024 07:40
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α αφού έλαβε υπόψιν της τις σχετικές διατάξεις του άθρου 10 και 11 τ... περισσότερα...
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 01/4/2024 15:32
 ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΕΒΑΛΕ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΙΑ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ Ε.Π.Σ.Δ.Α... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο13/04/2417:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
2.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/04/2418:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-0
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.1-1
4.Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή14/04/2417:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.1-1
5.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2417:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-4
6.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ )
2-5
7.ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/04/2417:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-1
29η αγωνιστική
8.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τετάρτη17/04/2417:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη17/04/2417:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.
10.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη17/04/2417:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
11.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη17/04/2417:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
12.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη17/04/2418:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΣ Χ.
13.ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη17/04/2418:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.8-0
15.ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β., ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-1
16.ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο13/04/2417:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ )
3-2
17.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2412:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-1
18.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/2412:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
19.ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/04/2417:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-1
20.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη17/04/2417:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.
Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/04/2410:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.1-4
22.ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο13/04/2411:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-11
23.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή14/04/2410:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-5
24.ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/04/2412:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-6
Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο13/04/2413:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.3-0
26.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΚυριακή14/04/2410:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.8-6
Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2412:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
28.ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή14/04/2410:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
29.ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή14/04/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.9-0
30.ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή14/04/2414:000-3 α.α.
Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο13/04/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-2
32.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/04/2411:15ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.1-3
33.ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο13/04/2411:30ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-2
34.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/2413:45ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-2
Κ15
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο13/04/2412:15ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-4
36.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/04/2410:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.9-1
37.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
38.ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή14/04/2412:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-0
Κ17
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2410:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
40.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/2410:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΠέμπτη18/04/2416:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΡΑΚΟΣ Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.