Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ17

<< Κ15
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ11 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο04/11/2314:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή05/11/2312:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο11/11/2312:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/2317:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή19/11/2310:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή19/11/2311:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/2318:30ΚΑΜΑΪ Α.3-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο10/02/2410:003-0
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/2310:00ΚΑΜΑΪ Α.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤρίτη05/12/2320:15ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο09/12/2312:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/12/2310:000-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/12/2310:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/2412:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2412:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.4-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τρίτη23/01/2418:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή28/01/2409:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-5
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Πέμπτη01/02/2420:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/02/2411:15ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-0 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΠέμπτη09/05/2416:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/02/2411:30ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή18/02/2411:30ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή31/03/2410:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή31/03/2418:15ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο06/04/2414:000-3 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤρίτη09/04/2416:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2410:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/2410:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/04/2412:30ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.0-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη25/04/2419:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/05/2416:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο18/05/2411:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο25/05/2418:00
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ