Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ15 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο04/11/2311:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.7-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο04/11/2312:30HABILAJ A.3-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο04/11/2312:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.1-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο04/11/2316:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο11/11/2312:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.4-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/2310:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΚυριακή14/01/2410:00ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.4-2
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή11/02/2410:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο18/11/2310:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο18/11/2311:15ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.0-6
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή19/11/2310:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή19/11/2317:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο25/11/2311:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή26/11/2309:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.7-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή26/11/2311:30ΧΡΟΝΗΣ Γ.6-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή26/11/2318:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/12/2310:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/12/2311:30ΔΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ SOCCER LANDΣάββατο02/12/2317:30ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.10-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/12/2310:30ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο09/12/2311:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο09/12/2311:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/12/2312:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-7
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/02/2412:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο16/12/2310:004-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο13/01/2412:30ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/01/2412:00ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SOCCER LANDΣάββατο10/02/2413:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο20/01/2411:15ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/2413:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SOCCER LANDΚυριακή21/01/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.4-5
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο09/03/2411:00Αναβλήθηκε


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο27/01/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο27/01/2410:00Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο27/01/2411:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο27/01/2411:30ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο03/02/2410:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΣάββατο03/02/2410:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.9-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο03/02/2411:30ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.0-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή04/02/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο17/02/2412:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ SOCCER LANDΣάββατο17/02/2412:30ΠΛΑΚΑΣ Σ.3-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή18/02/2410:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/02/2411:30ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο30/03/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.4-0
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο30/03/2411:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή31/03/2410:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.3-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή31/03/2412:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο06/04/2410:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.6-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο06/04/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΚυριακή07/04/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.7-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή07/04/2412:30ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.7-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο13/04/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/04/2411:15ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.1-3
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο13/04/2411:30ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/2413:45ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-2