Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο09/10/2117:00HABILAJ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.0-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/10/2117:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο09/10/2117:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/10/2113:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-4
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή10/10/2117:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-1
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ, ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/10/2116:30HABILAJ A., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.4-5
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/10/2113:30ΝΑΚΟΣ Π., HABILAJ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.8-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή17/10/2113:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.0-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/10/2116:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή17/10/2116:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.4-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο23/10/2116:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/10/2116:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο23/10/2116:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο23/10/2116:00HABILAJ A., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/10/2110:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο., ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο30/10/2116:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/10/2116:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/10/2111:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή31/10/2111:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.5-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή31/10/2115:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/11/2115:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο06/11/2115:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο06/11/2115:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.0-2
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/11/2111:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.1-6
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή07/11/2115:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/11/2115:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.2-3
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/11/2110:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/11/2111:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.2-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/11/2112:30ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή14/11/2115:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/11/2115:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-4
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.9-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/11/2111:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ., Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο27/11/2115:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.3-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο27/11/2115:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/11/2110:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή28/11/2111:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-1
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/11/2112:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/12/2115:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/12/2115:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-3
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.0-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΑΜΑΪ Α.2-3
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/12/2115:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-5
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο11/12/2115:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο11/12/2115:30ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.2-4
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/12/2110:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/12/2112:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α.0-4
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/12/2115:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο18/12/2115:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Σ.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή19/12/2111:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/12/2111:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή19/12/2111:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/01/2215:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-4
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο15/01/2215:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.1-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή16/01/2211:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/01/2211:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή16/01/2215:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/01/2215:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο22/01/2215:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή23/01/2211:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.4-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη30/03/2217:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ , ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/02/2215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2211:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ )3-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/02/2212:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.2-5
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή06/02/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-4
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ, ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο12/02/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.1-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/02/2210:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/02/2211:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/02/2213:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΑΜΑΪ Α.0-8
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/02/2215:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο19/02/2215:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/02/2215:30ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή20/02/2211:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/02/2212:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/02/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο., ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/02/2215:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )3-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/02/2211:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-4
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/02/2211:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α.1-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή27/02/2211:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη02/03/2216:00HABILAJ A., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο05/03/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/03/2216:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/03/2212:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )5-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/03/2216:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή06/03/2216:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/03/2216:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο12/03/2216:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή13/03/2212:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/03/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη07/04/2217:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/03/2216:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΝΑΚΟΣ Π.0-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο19/03/2216:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.3-0
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/03/2212:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-8
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή20/03/2213:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ., Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο26/03/2216:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/03/2216:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/03/2216:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/03/2216:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/04/2217:00HABILAJ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.3-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/04/2211:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή03/04/2212:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/04/2214:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3-0 α.α.
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή10/04/2211:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.4-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή10/04/2211:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/04/2212:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή10/04/2215:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΟΣΙΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.5-1
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ , ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/04/2217:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ )1-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο16/04/2217:00HABILAJ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.2-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο16/04/2217:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/04/2213:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α.4-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή17/04/2217:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3-0 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/04/2217:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-3
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο30/04/2217:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-5
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο30/04/2217:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/05/2212:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο07/05/2217:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΟΣΙΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)6-5
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/05/2212:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/05/2216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-4
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή08/05/2216:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ , ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.