Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/10/1216:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-6
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/10/1216:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-4
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΒΙΛΙΩΝΚυριακή07/10/1216:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/10/1216:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή07/10/1216:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/10/1216:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή07/10/1216:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/10/1215:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο13/10/1215:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/10/1215:30ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο13/10/1215:30ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.0-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή14/10/1215:30ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.0-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/10/1215:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1215:30ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/10/1215:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/10/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Α.1-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/10/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.0-3
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/10/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο20/10/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/10/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.6-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/10/1215:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-3
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.0-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο27/10/1216:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.3-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΝΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή28/10/1215:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-0
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή28/10/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/10/1215:30ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.3-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο03/11/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/11/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/11/1215:00ΝΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ.1-8
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/11/1211:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή04/11/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή04/11/1215:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.0-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ.0-1
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/11/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν.2-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.6-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή11/11/1215:10ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/11/1215:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1211:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.1-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/11/1211:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-2
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/11/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.3-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή18/11/1215:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.0-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π.3-2
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/11/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΩΒΙΛ Β., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.2-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.2-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/11/1211:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο01/12/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/12/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-3
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.1-5
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή02/12/1215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΤΗΣ Γ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 0-3 α.α.
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο08/12/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1211:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή09/12/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.1-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή09/12/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΤΩΒΙΛ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή09/12/1217:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-4
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/12/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΤΩΒΙΛ Β.1-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΝΑΚΟΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.8-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή16/12/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/12/1215:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.3-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή23/12/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.1-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή23/12/1215:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο05/01/1315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.1-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/01/1315:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.0-4
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο05/01/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΤΩΒΙΛ Β.6-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.2-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή06/01/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΩΒΙΛ Β.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή06/01/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ.3-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.4-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/01/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1315:30ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο19/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/01/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.2-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/01/1315:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.2-0
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/01/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.2-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή20/01/1311:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.1-4
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή20/01/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/01/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.1-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.0-1
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.0-3
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο02/02/1315:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.7-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο02/02/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.1-3
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/02/1315:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή03/02/1315:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.7-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.0-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο16/02/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/02/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ.1-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο16/02/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή17/02/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1315:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.2-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή17/02/1316:003-0 α.α.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο23/02/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-0
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο23/02/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.5-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο23/02/1315:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή24/02/1315:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.1-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1315:30ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/03/1316:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/03/1316:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1316:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-8
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/03/1316:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή03/03/1316:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή03/03/1316:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο09/03/1316:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-3
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/03/1316:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο09/03/1316:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/1311:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.1-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή10/03/1316:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/03/1316:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο23/03/1316:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/03/1316:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο23/03/1316:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.3-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή24/03/1316:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1316:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΒΙΛΙΩΝΚυριακή24/03/1316:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 20040-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/03/1315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.2-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/1316:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΙΠΗ Β.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1316:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο30/03/1316:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.4-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο30/03/1316:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.2-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή31/03/1316:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 3-0 α.α.
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/04/1317:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΙΠΗ Β.0-0
ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/04/1317:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/04/1317:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο06/04/1317:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.1-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή07/04/1317:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/1317:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Α.0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/1317:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΣΤΟΥΜΠΟΣ Κ.4-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο13/04/1317:00ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-2
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. Ν.ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/04/1317:00ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΙΠΗ Β.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/1317:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-3
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή14/04/1317:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΠΙΠΗ Β.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/1317:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΒΑΤΣΙΟΣ Κ.0-2