Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο06/10/1216:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/10/1216:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.4-3
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΙΛΙΩΝΣάββατο06/10/1216:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/10/1211:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/10/1211:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.3-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/10/1216:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΜΩΡΑΙΤΗΣ Π.1-1
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1216:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/10/1215:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/10/1215:30ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/10/1215:30ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.5-1
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο13/10/1215:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.6-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1211:00ΝΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/10/1215:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/10/1215:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/10/1211:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/10/1211:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/10/1211:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.1-2
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/10/1215:00ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/10/1215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/10/1215:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.2-4
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/10/1215:00ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/10/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο27/10/1215:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΒΙΛΙΩΝΣάββατο27/10/1215:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-1
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/10/1212:30ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1211:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/11/1211:00ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/11/1211:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.6-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1215:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.3-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/11/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ Α.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο10/11/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.3-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/11/1211:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1211:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/11/1211:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/11/1215:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.4-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/11/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.2-1
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/11/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/11/1211:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/11/1211:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.4-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/11/1211:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1215:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/11/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.8-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο24/11/1215:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/11/1215:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.0-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή25/11/1211:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΤΩΒΙΛ Β., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-2
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/11/1215:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/12/1215:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΩΒΙΛ Β., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο01/12/1215:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.4-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή02/12/1211:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/12/1211:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή02/12/1216:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΩΒΙΛ Β.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή09/12/1211:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-2
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1215:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.0-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή09/12/1215:30ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο15/12/1215:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο15/12/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΩΒΙΛ Β.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.2-3
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/12/1215:30ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/12/1211:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.3-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή16/12/1215:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.1-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή23/12/1211:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/12/1211:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΤΗΣ Γ.0-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή23/12/1215:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/01/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-4
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/01/1315:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-3
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο05/01/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο05/01/1315:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.6-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή06/01/1311:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή06/01/1312:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/01/1315:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/01/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.4-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1310:30ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.4-2
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1313:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/01/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.0-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/01/1315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/01/1311:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1311:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.4-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/01/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.7-3
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-3
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1315:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.3-6
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή20/01/1315:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/01/1315:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο26/01/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο26/01/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.3-0
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/01/1315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/01/1315:30ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/02/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.3-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/02/1315:30ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/02/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1311:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-4
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή03/02/1315:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ Κ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/02/1315:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.2-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο09/02/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-1
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/02/1315:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/02/1315:30ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.4-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/02/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΕΝΤΗΣ Σ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1311:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/02/1315:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-5
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/02/1315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.2-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1311:00ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/02/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή17/02/1313:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.4-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/02/1315:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη06/03/1316:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.0-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΒΙΛΙΩΝΣάββατο23/02/1315:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΤΩΒΙΛ Β., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-3
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή24/02/1311:00ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.0-8
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή24/02/1311:00ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1312:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-10
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.3-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΕΓΑΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/03/1316:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/03/1316:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1316:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΤΩΒΙΛ Β.4-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/03/1312:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/03/1316:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.4-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/03/1316:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο09/03/1316:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/03/1316:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/03/1316:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/03/1316:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/03/1311:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.3-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/03/1316:00ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΜΟΡΦΑΣ Ν.2-3
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/1316:00ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.3-6


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο30/03/1316:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.1-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/03/1316:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.6-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/1316:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-3
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/1311:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή31/03/1311:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ.1-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή31/03/1313:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/1316:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/1317:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/04/1311:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ Σ.2-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/1311:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή07/04/1311:00ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ.2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/04/1317:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΟΡΦΑΣ Ν.3-3
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/04/1317:00ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΙΠΗ Β.2-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/04/1317:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.1-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/1317:00ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ.6-0
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΒΙΛΙΩΝΣάββατο13/04/1317:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΡΦΑΣ Ν.2-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/04/1317:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/1311:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή14/04/1317:00ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., HABILAJ A., ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ Σ.0-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/04/1317:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.4-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή14/04/1317:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.5-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1317:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΝΕΑΝΙΔΗΣ Α.7-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο20/04/1317:00ΝΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΡΦΑΣ Ν.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/04/1317:00ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.0-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/04/1317:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/04/1317:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.4-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/04/1317:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΒΑΤΣΙΟΣ Κ.1-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/04/1317:00ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ., ΤΣΟΥΜΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Χ.1-0