Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/09/1617:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-4
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/09/1617:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΙΠΗ Β., ΖΑΧΟΣ Θ.6-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/09/1611:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/09/1617:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/09/1617:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-3
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή11/09/1617:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.0-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/09/1617:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-4
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/09/1616:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/09/1616:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/09/1616:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/09/1615:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Η., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-2
ΒΥΖΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή18/09/1616:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/09/1616:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.2-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/09/1617:00HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη05/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη05/10/1616:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.2-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη05/10/1616:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΖΑΧΟΣ Θ.5-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη05/10/1616:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη05/10/1616:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.4-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη05/10/1616:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη12/10/1616:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ (Κ20 (πανελευσινιακος))ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη12/10/1616:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη19/10/1615:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.2-4
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη19/10/1615:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη19/10/1615:30HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη19/10/1615:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη26/10/1615:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ.1-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη26/10/1615:30HABILAJ A., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΠέμπτη27/10/1615:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη27/10/1615:30ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη14/12/1600:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη14/12/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη14/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΠέμπτη15/12/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-2
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τετάρτη28/12/1614:45ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ.0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη28/12/1614:45ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΙΠΗ Β.4-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη28/12/1614:45ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη28/12/1614:45ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη25/01/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΙΠΗ Β.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τετάρτη25/01/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη08/02/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-4
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη08/02/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΔΑ )ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη15/03/1718:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-3