Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο30/09/1717:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/09/1717:00HABILAJ A., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.1-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή01/10/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο07/10/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/10/1711:00HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-6
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., HABILAJ A.1-3
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/10/1716:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/10/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.7-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή15/10/1716:30HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/1712:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-5
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )2-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή22/10/1716:00HABILAJ A., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο28/10/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/10/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/10/1715:00HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο04/11/1715:00HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/11/1711:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A.6-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/1715:00ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/11/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.0-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/11/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο02/12/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/1711:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/12/1711:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/12/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.5-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ,

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/12/1711:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/12/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/12/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ,

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., HABILAJ A. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )1-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο16/12/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/12/1715:00HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/12/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ,

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/01/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/01/1811:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/01/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ,

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/01/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1815:00HABILAJ A., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/01/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/01/1816:30ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ,

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1810:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ.3-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1812:30ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.3-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/01/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.1-3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ,

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/01/1815:00HABILAJ A., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/01/1815:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή28/01/1815:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή28/01/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.3-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ,

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/02/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., HABILAJ A.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1815:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/02/1812:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/02/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ,

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/02/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/02/1812:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή11/02/1815:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ,

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/02/1815:30ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., HABILAJ A.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/02/1811:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.2-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/02/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/02/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/02/1815:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ,

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/02/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1810:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., HABILAJ A.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1812:45ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/02/1815:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή25/02/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/03/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., HABILAJ A.0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/03/1816:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/03/1811:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/03/1815:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.6-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/03/1815:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ,

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/03/1812:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/03/1816:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/03/1816:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/03/1816:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή18/03/1816:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.7-1
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ,

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/03/1813:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή25/03/1817:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/03/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.8-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/03/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/03/1817:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., HABILAJ A.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ,

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή01/04/1812:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/04/1813:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή01/04/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.5-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/04/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή01/04/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/04/1816:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο14/04/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.6-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/04/1813:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή15/04/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή15/04/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ,

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη18/04/1818:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη18/04/1818:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη18/04/1820:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.5-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠέμπτη19/04/1818:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη19/04/1818:00HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ,

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/04/1817:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/04/1811:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/04/1811:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή22/04/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/04/1817:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.8-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ,

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο28/04/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/04/1812:00HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/04/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/04/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή29/04/1817:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.6-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ,

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/05/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή06/05/1811:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/05/1813:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/05/1817:00HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή06/05/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ,

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/05/1811:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-5
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/05/1814:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/05/1817:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.7-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή13/05/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/05/1817:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ,

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη16/05/1818:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη16/05/1818:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη16/05/1818:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη16/05/1820:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη16/05/1820:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.6-0
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο19/05/1817:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/05/1811:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/05/1813:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή20/05/1817:00HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/05/1818:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ,

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/05/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/05/1811:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.5-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή27/05/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.8-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/05/1817:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-4
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/05/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.4-4
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ,

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/06/1817:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/06/1817:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/06/1817:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.3-0 α.α.
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/06/1817:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/06/1819:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ,

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ , ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ , Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ , ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. , ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ