Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο04/11/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.3-0 α.α.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1710:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.5-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ SUPER BALLΚυριακή05/11/1713:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή12/11/1710:00ΜΕΝΤΗΣ Σ.1-5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1712:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.6-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή12/11/1714:30ΣΙΜΟΣ Κ.6-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 0-3 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή26/11/1710:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή26/11/1715:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.6-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο16/12/1711:00ΣΙΜΟΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SUPER BALLΚυριακή03/12/1710:00ΠΑΥΛΟΣ Χ.4-7
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή03/12/1712:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο09/12/1713:00HABILAJ A.5-4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή10/12/1711:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.4-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή10/12/1713:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-3 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή14/01/1811:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SUPER BALLΚυριακή14/01/1812:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή14/01/1813:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΣάββατο20/01/1813:000-3 α.α.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή21/01/1813:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο24/03/1818:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο27/01/1810:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή28/01/1812:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο03/02/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο03/02/1815:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SUPER BALLΚυριακή11/02/1811:30ΧΡΟΝΗΣ Γ.1-3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή11/02/1812:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο24/02/1816:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή25/02/1815:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 0-3 α.α.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο03/03/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ SUPER BALLΣάββατο24/03/1811:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. Αναβλήθηκε
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο31/03/1813:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.1-5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο31/03/1819:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1811:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο21/04/1817:15ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή22/04/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-5
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή29/04/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή29/04/1815:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SUPER BALLΚυριακή06/05/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.6-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή06/05/1814:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.8-4
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-0 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ0-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALLΚυριακή13/05/1813:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.2-7
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LANDΚυριακή13/05/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LANDΚυριακή20/05/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή20/05/1813:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.9-5
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1813:00HABILAJ A.2-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SUPER BALLΚυριακή27/05/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.8-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LANDΠέμπτη31/05/1817:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LANDΣάββατο02/06/1812:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ZEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/06/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη06/06/1817:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.3-7
Ρεπό: ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ , ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ