Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/10/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/10/1816:00HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1811:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή07/10/1816:00HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1816:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/10/1816:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/10/1816:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A.8-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/10/1816:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1811:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1816:00HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.2-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/10/1816:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-4
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο20/10/1820:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.0-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/10/1811:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή21/10/1816:00HABILAJ A., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1811:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή04/11/1811:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/11/1811:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο10/11/1815:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1815:00HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.0-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο10/11/1816:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.6-0
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/11/1811:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.2-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1815:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )0-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/11/1815:00HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.1-1
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1815:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη28/11/1815:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/11/1815:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/11/1815:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/11/1811:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/11/1811:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.7-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/11/1815:00HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/12/1815:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο01/12/1816:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/12/1811:00ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.4-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/12/1815:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/12/1815:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΣ Χ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή09/12/1811:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1811:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή09/12/1811:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή09/12/1815:00HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1815:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/12/1815:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο15/12/1815:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο15/12/1816:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/12/1815:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο22/12/1815:00
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο22/12/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1815:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/12/1811:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/12/1815:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή23/12/1815:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/01/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1911:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/01/1911:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή13/01/1915:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1915:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/01/1915:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/01/1915:00
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/01/1911:00
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1911:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή20/01/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1915:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/01/1915:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο26/01/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/01/1915:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/01/1911:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1911:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1915:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή27/01/1915:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο02/02/1915:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο02/02/1915:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/02/1915:00
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/02/1915:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/02/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1915:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο09/02/1915:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/02/1915:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/02/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1911:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/02/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1915:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/02/1915:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο16/02/1915:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/02/1915:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1911:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/02/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1915:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο23/02/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/02/1915:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή24/02/1911:00
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1911:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/02/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1915:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/03/1915:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1915:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/03/1911:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1911:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/03/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1915:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1915:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο16/03/1915:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο16/03/1915:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/03/1915:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/03/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/03/1915:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο23/03/1915:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/03/1915:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο23/03/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1911:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1915:00
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή24/03/1915:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/1915:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1915:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο30/03/1915:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο30/03/1915:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή31/03/1915:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/1915:00