Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο14/09/1916:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ )2-4
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή15/09/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.8-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή15/09/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή15/09/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.0-5
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη18/09/1918:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.0-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/09/1916:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.1-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή22/09/1916:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή22/09/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη25/09/1916:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη25/09/1916:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη09/10/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη09/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη09/10/1916:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.4-4
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη09/10/1916:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη09/10/1916:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη09/10/1916:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.2-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη09/10/1918:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη16/10/1916:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.4-2
ΒΥΖΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤρίτη22/10/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.9-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη23/10/1915:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη23/10/1915:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη23/10/1915:30HABILAJ A., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.0-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη23/10/1917:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη23/10/1917:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη23/10/1918:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-5
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΠέμπτη24/10/1916:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη20/11/1915:00HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη27/11/1915:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη27/11/1916:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη27/11/1917:00