Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ14

<< Κ12
Κ16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο12/11/2213:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή13/11/2210:00HABILAJ A.9-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/11/2210:00ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.8-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή13/11/2210:00ΤΟΣΙΟΣ Ι.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή13/11/2212:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.7-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο19/11/2211:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.7-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/11/2211:15ΚΑΜΑΪ Α.0-5
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή20/11/2209:30HABILAJ A.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή20/11/2212:00ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-4
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Δευτέρα21/11/2215:300-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο26/11/2210:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.3-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/11/2210:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-4
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή27/11/2210:30ΤΟΣΙΟΣ Ι.1-8
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή27/11/2211:30ΚΑΜΑΪ Α.11-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/11/2213:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο03/12/2211:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.7-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο03/12/2215:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.2-10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/12/2210:00ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή04/12/2212:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.7-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/12/2213:30ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/12/2211:00HABILAJ A.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο10/12/2211:00ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-9
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/12/2214:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-6
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή11/12/2209:30ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή18/12/2210:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή18/12/2212:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο14/01/2310:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο14/01/2311:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή15/01/2312:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή15/01/2313:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ Αναβλήθηκε
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο21/01/2310:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-7
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο21/01/2311:30HABILAJ A.
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο21/01/2317:00ΤΟΣΙΟΣ Ι.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή22/01/2316:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο28/01/2312:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.10-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/01/2310:00ΠΛΑΚΑΣ Σ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΚυριακή29/01/2310:30ΤΟΣΙΟΣ Ι.4-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή29/01/2312:30HABILAJ A.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΒΥΖΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΖΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ