Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο29/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο29/10/2216:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο29/10/2216:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή30/10/2216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή30/10/2216:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή30/10/2216:00HABILAJ A., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή30/10/2216:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο05/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο05/11/2215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο05/11/2215:00HABILAJ A., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο05/11/2215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/11/2215:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-1
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο12/11/2215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο12/11/2216:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-3
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/11/2215:00HABILAJ A., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή13/11/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/11/2215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή13/11/2217:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο19/11/2215:00HABILAJ A., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/2215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.4-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή20/11/2215:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή20/11/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο26/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.6-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο26/11/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΟΣΙΟΣ Ι.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο26/11/2215:00HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο26/11/2215:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-3
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.1-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο03/12/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-4
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο03/12/2215:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή04/12/2212:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/12/2212:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή04/12/2215:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ