Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ16

<< Κ14

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο12/11/2210:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο12/11/2212:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.6-1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/11/2212:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή13/11/2210:00ΚΑΜΑΪ Α.4-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή13/11/2212:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή13/11/2212:30ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/11/2211:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/11/2212:30ΚΑΜΑΪ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/11/2212:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.4-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο19/11/2212:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/11/2212:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή20/11/2212:30ΤΟΣΙΟΣ Ι.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο26/11/2210:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 9/9Σάββατο26/11/2210:00ΤΟΣΙΟΣ Ι.1-5
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο26/11/2212:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή27/11/2212:30ΤΟΣΙΟΣ Ι.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή27/11/2213:00ΚΑΜΑΪ Α.12-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο03/12/2212:30ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο03/12/2213:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2209:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/12/2211:30ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2217:45ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΖΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΒΥΖΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΒΥΖΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ