Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/10/1616:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Η.2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/10/1613:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/10/1613:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή02/10/1616:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/10/1616:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.4-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή02/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β.2-1
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/10/1616:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.8-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/10/1616:00ΓΑΛΑΝΗΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1611:00HABILAJ A., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή09/10/1611:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1616:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή09/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/10/1611:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΙΠΗ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/10/1616:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή16/10/1616:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή16/10/1616:00HABILAJ A., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή16/10/1616:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.3-0
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή23/10/1612:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή23/10/1616:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.12-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Η.1-2
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο29/10/1615:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο29/10/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/10/1611:00ΓΑΛΑΝΗΣ Η., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή30/10/1611:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-6
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή30/10/1611:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/10/1615:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Η., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/11/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/11/1615:00ΖΑΧΟΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή06/11/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή06/11/1615:00HABILAJ A., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή06/11/1615:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/11/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-3
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A.2-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/11/1611:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/1615:00HABILAJ A., ΠΙΠΗ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/1611:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.0-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.3-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-8
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΠΙΠΗ Β.0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο26/11/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/11/1615:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.7-0
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο26/11/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο26/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΙΠΗ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Η.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/11/1615:00HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/12/1615:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/1611:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.2-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/12/1615:00HABILAJ A., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.5-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β.3-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/12/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/12/1615:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A.0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/12/1615:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-5
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή11/12/1615:00HABILAJ A., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/12/1615:00HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-6
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/12/1615:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/1611:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β.5-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή18/12/1615:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΖΑΧΟΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/01/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΙΠΗ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο14/01/1715:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/01/1711:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΙΠΗ Β.0-6
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή15/01/1715:00ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-3
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή15/01/1715:00HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 0-3 α.α.
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/01/1715:00HABILAJ A., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/1711:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.4-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΠΗ Β.0-4
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/1715:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΖΑΧΟΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο28/01/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/01/1711:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΟΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/01/1715:00HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/01/1715:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
Ρεπό: Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο04/02/1715:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.3-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο04/02/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., HABILAJ A., ΓΑΛΑΝΗΣ Η.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/02/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-4
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή05/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΖΑΧΟΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/02/1715:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο11/02/1715:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/02/1711:00HABILAJ A., ΖΑΧΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή12/02/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., HABILAJ A., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/02/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/02/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο18/02/1715:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )0-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο18/02/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/02/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/02/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/02/1715:00HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-4
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο25/02/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)0-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο25/02/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/02/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/02/1711:00HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/02/1715:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-5
Ρεπό: ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/03/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/03/1711:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖΑΧΟΣ Θ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή05/03/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.1-6
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή05/03/1716:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή05/03/1716:00HABILAJ A., ΠΙΠΗ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο11/03/1716:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-5
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/03/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/03/1711:00HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή12/03/1716:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/03/1716:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.Διακόπηκε
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/03/1713:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή19/03/1716:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/03/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.6-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/03/1716:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/03/1716:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο25/03/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/03/1717:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )0-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή26/03/1717:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/04/1713:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.5-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή02/04/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/04/1717:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-7
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/1717:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-5
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/04/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο08/04/1717:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή09/04/1713:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή09/04/1717:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )3-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/04/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο22/04/1717:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/04/1717:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-3
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/04/1713:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή23/04/1717:00HABILAJ A., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ