Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/1712:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο04/11/1719:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3 α.α.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή05/11/1711:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/1711:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/11/1713:00, ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/1717:15ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/1711:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο11/11/1712:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/11/1712:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή12/11/1711:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή12/11/1711:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3 α.α.
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/1711:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο25/11/1718:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή26/11/1712:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο16/12/1710:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/12/1710:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/1712:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή03/12/1711:00, ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/1713:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο09/12/1710:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.7-5
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/1711:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο09/12/1719:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή10/12/1711:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-6
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/12/1712:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.8-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/01/1811:00ΣΙΜΟΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/1812:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.5-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/01/1813:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1812:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-7
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο17/02/1812:00HABILAJ A.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1810:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.4-4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο20/01/1816:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/1812:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/01/1812:00ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο27/01/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή28/01/1810:00, ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/1810:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/1812:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.6-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή28/01/1818:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο03/02/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/02/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1813:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/1813:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/02/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/02/1811:00HABILAJ A.3-0 α.α.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/1811:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο10/02/1812:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/02/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή11/02/1812:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΒΥΖΑΣ Αναβλήθηκε
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/02/1811:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/1811:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο24/02/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/02/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο02/12/1712:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ