Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή29/10/1710:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/10/1711:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.6-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή29/10/1711:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή29/10/1711:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-4
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-3 α.α.
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο04/11/1713:30ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή05/11/1712:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή12/11/1712:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/1712:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-3 α.α.
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο25/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-5
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή26/11/1711:30ΣΙΜΟΣ Κ.3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή26/11/1714:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΣάββατο02/12/1711:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.8-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/12/1712:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/1711:00ΣΙΜΟΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ 0-3 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΣάββατο09/12/1712:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/12/1718:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΒΥΖΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/12/1710:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο16/12/1711:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.0-1
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή17/12/1711:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-5
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή17/12/1711:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-4
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή07/01/1810:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ SOCCER LANDΚυριακή07/01/1811:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/01/1817:30ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή14/01/1810:00HABILAJ A.0-4
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή14/01/1812:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/01/1813:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/01/1812:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΣάββατο20/01/1817:30ΧΡΟΝΗΣ Γ.1-2
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή21/01/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο17/02/1813:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-5
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο27/01/1812:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο27/01/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSOCCER LANDΣάββατο27/01/1813:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ 0-3 α.α.
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο03/02/1810:00HABILAJ A.3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο03/02/1810:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.1-5
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/02/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο10/02/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.10-6
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/02/1812:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/02/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο24/02/1813:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή25/02/1810:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-5
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή25/02/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/03/1810:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο03/03/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή04/03/1812:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο24/03/1812:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣSOCCER LANDΣάββατο24/03/1815:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.5-1
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή15/04/1811:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 0-3 α.α.
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο31/03/1810:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο31/03/1814:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.0-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Παρασκευή20/04/1817:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ SOCCER LANDΣάββατο21/04/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο21/04/1811:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο21/04/1812:30ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALLΣάββατο28/04/1810:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-3
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή29/04/1811:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/04/1812:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή29/04/1818:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LANDΣάββατο05/05/1810:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/05/1810:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/05/1814:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή06/05/1818:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο12/05/1811:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-6
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή13/05/1812:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/05/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή13/05/1817:30ΜΕΝΤΗΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/05/1811:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1812:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ SUPER BALLΣάββατο19/05/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥSOCCER LANDΚυριακή20/05/1811:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ,

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1817:003-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SUPER BALLΚυριακή27/05/1811:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LANDΚυριακή27/05/1815:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤρίτη29/05/1819:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ,

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο02/06/1815:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/06/1819:15ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.7-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/06/1819:15ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ,

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

35η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

36η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

37η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

38η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ , Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ , ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ