Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή29/10/1710:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή29/10/1711:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.6-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή29/10/1711:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή29/10/1711:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-4
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-3 α.α.
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο04/11/1713:30ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή05/11/1712:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή12/11/1712:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/1712:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-3 α.α.
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο25/11/1713:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.1-5
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή26/11/1711:30ΣΙΜΟΣ Κ.3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή26/11/1714:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ SOCCER LANDΣάββατο02/12/1711:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.8-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/12/1712:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/1711:00ΣΙΜΟΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ 0-3 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LANDΣάββατο09/12/1712:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.7-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/12/1718:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-1
ΒΥΖΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή10/12/1710:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΖΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

35η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ

36η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ