Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο04/11/1709:45ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-6
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLANDΣάββατο04/11/1712:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/1717:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-4
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥSUPER BALLΚυριακή05/11/1711:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/11/1710:30ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣFOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο11/11/1712:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/1711:15ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή12/11/1713:00ΣΙΜΟΣ Κ.5-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥFOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο25/11/1710:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.0-4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/1713:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-2
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ SPORTLANDΣάββατο25/11/1714:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ SUPER BALLΚυριακή17/12/1711:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SPORTLANDΣάββατο02/12/1710:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/12/1710:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/1710:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-6
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο02/12/1711:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SUPER BALLΣάββατο09/12/1710:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/1712:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.6-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή10/12/1713:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-2
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤρίτη12/12/1716:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/1811:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο13/01/1811:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/1817:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-1
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥSPORTLANDΣάββατο17/02/1809:45ΧΡΟΝΗΣ Γ.3-4
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/01/1812:00ΧΡΟΝΗΣ Γ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1817:15ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή21/01/1811:00ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή21/01/1817:30ΣΙΜΟΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/01/1809:45ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/1810:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο27/01/1811:30ΧΡΟΝΗΣ Γ.2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή28/01/1817:15ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΣάββατο03/02/1809:45ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1811:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.5-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ SUPER BALLΣάββατο03/02/1812:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.9-5
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SPORTLANDΣάββατο03/02/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.3-7
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/1810:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/02/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0 α.α.
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή11/02/1810:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο24/03/1812:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ SUPER BALLΣάββατο24/02/1810:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο24/02/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/1813:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή25/02/1818:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣSPORTLANDΣάββατο03/03/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/03/1817:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ ΦυλήςΚυριακή04/03/1810:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο24/03/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο31/03/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΣάββατο31/03/1814:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-2
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο31/03/1819:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣSUPER BALLΣάββατο14/04/1813:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/04/1811:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο21/04/1812:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ SPORTLANDΣάββατο21/04/1814:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.4-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SUPER BALLΣάββατο21/04/1815:15ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ , ΒΥΖΑΣ , ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ, ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο28/04/1812:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/04/1812:30ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.5-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή29/04/1809:45ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-2
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ SPORTLANDΠέμπτη03/05/1816:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.8-5
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο05/05/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.6-2
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο05/05/1812:00HABILAJ A.2-6
ΒΥΖΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή06/05/1811:30ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή06/05/1811:30ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο12/05/1811:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.6-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο12/05/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΒΥΖΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο12/05/1813:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-6
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο12/05/1815:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.1-5
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗSPORTLANDΣάββατο19/05/1814:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.5-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1814:00ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή20/05/1810:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-2
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΚυριακή20/05/1812:00ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.6-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ FOOTBALL CLUB KYRIAKOSΣάββατο26/05/1810:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.5-2
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡΣάββατο26/05/1811:15HABILAJ A.3-6
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο26/05/1812:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/06/1812:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLANDΣάββατο02/06/1815:00ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.6-7
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/06/1811:15ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.4-4
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη06/06/1818:00ZEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ , ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ , ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ