Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 10:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 3-6 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SUPER BALL | Κυριακή | 11/11/18 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 6-2 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 11/11/18 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-0 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 2-5 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 11/11/18 | 11:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 7-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | DALUZ | Σάββατο | 17/11/18 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-5 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 14:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 11:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 2-6 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | SUPER BALL | Κυριακή | 18/11/18 | 13:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 2-6 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 22/12/18 | 10:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-5 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | DALUZ | Σάββατο | 06/01/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 14:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-2 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 4-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 25/11/18 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-0 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 25/11/18 | 12:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 4-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 5-4 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 10:30 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 1-3 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | SUPER BALL | Σάββατο | 01/12/18 | 12:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 3-7 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 02/12/18 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 6-2 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 10:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 1-5 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 6-2 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:30 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 1-5 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | DALUZ | Σάββατο | 08/12/18 | 13:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 19:15 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 2-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 5-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 5-1 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 16/12/18 | 10:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 5-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 16/12/18 | 11:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 7-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 22/12/18 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-0 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | SUPER BALL | Κυριακή | 12/05/19 | 12:15 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 5-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-0 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-3 α.α. |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 13:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 9-9 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 13:15 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-2 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | DALUZ | Κυριακή | 13/01/19 | 14:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 3-4 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 3-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 10:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-2 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 20/01/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 6-2 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | SOCCER LAND | Κυριακή | 20/01/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 4-4 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 13:30 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 0-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 26/01/19 | 12:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 2-1 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 26/01/19 | 12:30 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 8-3 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 26/01/19 | 12:30 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 5-1 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 26/01/19 | 13:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 4-4 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 12:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 10:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 5-3 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 5-3 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 12:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 0-3 α.α. |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | DALUZ | Σάββατο | 09/02/19 | 13:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-6 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 3-7 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-6 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 16/02/19 | 10:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | Αναβλήθηκε |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SOCCER LAND | Σάββατο | 16/02/19 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 3-0 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 12:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 6-5 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 16/02/19 | 13:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 5-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 09:45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 7-2 |
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 10:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-3 α.α. |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | Αναβλήθηκε |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | SUPER BALL | Κυριακή | 03/03/19 | 12:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 1-4 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 14:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-6 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | 3-0 α.α. | ||||
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-2 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | DALUZ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 4-0 |
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 16/03/19 | 20:30 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 6-2 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 17/03/19 | 12:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 6-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 23/03/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SUPER BALL | Κυριακή | 24/03/19 | 10:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 2-3 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | SOCCER LAND | Κυριακή | 24/03/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 24/03/19 | 13:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | 0-3 α.α. | |||||
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | DALUZ | Σάββατο | 30/03/19 | 11:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 10:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 11:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ. | |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ||||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 06/04/19 | 10:00 | Αναβλήθηκε | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 11:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 5-2 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | SUPER BALL | Κυριακή | 07/04/19 | 12:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | SOCCER LAND | Κυριακή | 07/04/19 | 13:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 8-2 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 11:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | Αναβλήθηκε |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | SUPER BALL | Κυριακή | 14/04/19 | 11:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-8 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 12:00 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 10-5 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 14:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 1-5 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | SOCCER LAND | Σάββατο | 20/04/19 | 12:45 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 2-5 |
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | DALUZ | Κυριακή | 21/04/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 8-7 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 21/04/19 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 6-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/19 | 12:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. | 3-5 |