ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 0-1 |
2. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 1-0 |
3. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 0-3 |
4. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 14:00 | 5-1 |
5. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:00 | 0-1 |
6. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 3-0 |
7. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | DALUZ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 2-6 |
8. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-3 |
9. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 3-2 |
10. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARK | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 2-3 |
11. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 0-5 |
12. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 13:00 | 1-4 |
13. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 1-3 |
14. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
15. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 1-0 |
16. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 1-1 |
17. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 10-0 |
18. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | ΒΥΖΑΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 3-1 |
19. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 0-4 |
20. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 3-5 |
21. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 7-1 |
22. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 1-2 |
23. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-1 |
24. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-2 |
25. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:00 | 0-1 |
26. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:45 | 3-1 |
27. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-1 |
28. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 2-1 |
29. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 6-2 |
30. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Σάββατο | 30/03/24 | 09:30 | 1-0 |
31. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.) | Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | 0-0 |
32. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 3-2 |
33. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 3-1 |
34. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | 0-5 |
35. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.) | Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | 1-4 |
36. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | 3-1 |
37. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ |