Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 58 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/09/2317:000-2
2.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/09/2317:003-0
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.)ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Πέμπτη12/10/2316:301-2
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/10/2315:000-9
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο28/10/2316:003-0
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο04/11/2315:009-0
7.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ>Κυριακή05/11/2311:003-0
8.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή05/11/2311:000-5
9.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο11/11/2312:302-5
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.)Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο11/11/2315:002-2
11.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣFOOTBALL CLUB KYRIAKOSΚυριακή12/11/2312:001-1
12.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο18/11/2312:306-4
13.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο18/11/2315:0010-0
14.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/2317:150-7
15.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο25/11/2312:001-4
16.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή26/11/2315:001-1
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/12/2315:005-0
18.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή03/12/2310:004-3
19.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή10/12/2310:301-4
20.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή10/12/2313:302-1
21.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.)ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή10/12/2315:000-0
22.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο16/12/2310:001-1
23.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/12/2315:001-0
24.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.)Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο06/01/2415:002-0
25.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/01/2415:301-2
26.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/01/2415:004-1
27.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή21/01/2411:003-5
28.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUBΚυριακή21/01/2412:304-0
29.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο27/01/2411:00Αναβλήθηκε
30.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.)ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο27/01/2415:000-0
31.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή28/01/2411:000-0
32.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣΣάββατο03/02/2411:002-2
33.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/02/2415:007-0
34.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή04/02/2412:303-1
35.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/02/2416:302-0
36.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή18/02/2409:459-0
37.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/03/2415:300-1
38.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.)ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/03/2415:300-3
39.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣDALUZΚυριακή10/03/2413:002-11
40.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/03/2415:303-0
41.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/2416:000-5
42.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη27/03/2418:307-0
43.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή31/03/2413:300-2
44.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.)ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή31/03/2417:000-4
45.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΣάββατο06/04/2412:002-2
46.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/04/2418:000-1
47.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/04/2410:450-0
48.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη10/04/2417:301-4
49.Κ13 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2412:003-1
50.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο13/04/2413:003-0
51.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/04/2418:003-0
52.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη17/04/2418:00
53.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.)ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ