ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:30 | 1-3 |
2. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (2η φάση) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:30 | 1-4 |
3. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 17:00 | 2-0 |
4. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:30 | 7-0 |
5. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:30 | 1-3 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 3-2 |
7. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 2-0 |
8. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARK | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 3-1 |
9. | Κ15 (1η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 3-1 |
10. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 3-1 |
11. | Κ17 (1η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 1-0 |
12. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-0 |
13. | Κ15 (2η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 5-2 |
14. | Κ15 (3η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 2-7 |
15. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 1-1 |
16. | Κ17 (3η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 2-2 |
17. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARK | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 2-3 |
18. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARK | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 6-0 |
19. | Κ15 (5η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 0-5 |
20. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
21. | Κ17 (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Τρίτη | 05/12/23 | 20:15 | 4-1 |
22. | Κ17 (6η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 0-1 |
23. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 1-4 |
24. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-1 |
25. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-0 |
26. | Κ15 (7η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 16/12/23 | 17:30 | 3-0 α.α. |
27. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 2-4 |
28. | 3ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (2η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Τετάρτη | 03/01/24 | 15:00 | 1-0 |
29. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-1 |
30. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-2 |
31. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | DALUZ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 1-4 |
32. | Κ15 (8η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | 0-2 |
33. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 0-0 |
34. | Κ17 (8η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Τρίτη | 23/01/24 | 18:30 | 4-1 |
35. | Κ15 (9η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 1-4 |
36. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 2-1 |
37. | Κ17 (9η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Πέμπτη | 01/02/24 | 20:30 | 1-3 |
38. | Κ15 (10η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 4-0 |
39. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-1 |
40. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-3 |
41. | Κ17 (4η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | Αναβλήθηκε |
42. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-4 |
43. | 3ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (3η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:30 | 1-3 |
44. | Κ17 (11η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:30 | 1-3 |
45. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 1-1 |
46. | Κ15 (11η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τρίτη | 20/02/24 | 16:15 | 0-5 |
47. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-3 |
48. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 1-3 |
49. | Κ15 (6η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 3-1 |
50. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 3-2 |
51. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-2 |
52. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:45 | |
53. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
54. | Κ15 (12η αγ.) | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ) | Κυριακή | 31/03/24 | 14:00 | |
55. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
56. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | |||||
57. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.) | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
58. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
59. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
60. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | |||||
61. | Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | |||||
62. | Κ15 (14η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
63. | Κ15 (15η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |||||
64. | Κ15 (16η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | |||||
65. | Κ15 (17η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
66. | Κ15 (18η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
67. | Κ17 (10η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Αναβλήθηκε | ||||
68. | Κ17 (13η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | |||||
69. | Κ17 (14η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | |||||
70. | Κ17 (15η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
71. | Κ17 (16η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |||||
72. | Κ17 (18η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
73. | Κ17 (19η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | |||||
74. | Κ17 (20η αγ.) | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |