ΒΥΖΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 04/11/23 | 10:30 | 2-5 |
2. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:30 | 4-3 |
3. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 16:00 | 10-3 |
4. | 2ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (1η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Τετάρτη | 15/11/23 | 15:00 | 3-0 |
5. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | 0-1 |
6. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 2-6 |
7. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 4-9 |
8. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 6-2 |
9. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-10 |
10. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:30 | 5-0 |
11. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | 1-3 |
12. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 17:00 | 9-6 |
13. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 3-0 |
14. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 1-5 |
15. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:30 | 1-2 |
16. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | 4-10 |
17. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 2-0 |
18. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 4-0 |
19. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | 7-3 |
20. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 11/02/24 | 10:00 | 3-0 |
21. | 2ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (3η αγ.) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:30 | 0-0 |
22. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 17/02/24 | 11:15 | 9-6 |
23. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 0-1 |
24. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (6η φάση) | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 1-0 |
25. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 09/03/24 | 11:00 | Αναβλήθηκε |
26. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
27. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 14:15 | |
28. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | |||||
29. | Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | |||||
30. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | |||||
31. | Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ |