Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/09/2316:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-7
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο30/09/2316:30HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.0-4
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο30/09/2316:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/09/2317:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή01/10/2316:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή01/10/2316:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.2-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή01/10/2317:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη11/10/2316:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη11/10/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.0-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη11/10/2316:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.7-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΤετάρτη11/10/2317:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη12/10/2316:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Πέμπτη12/10/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.1-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠέμπτη12/10/2317:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤρίτη17/10/2316:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤρίτη17/10/2316:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΤετάρτη18/10/2316:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη18/10/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τετάρτη18/10/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΛΑΣ Χ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη18/10/2316:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη18/10/2316:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., HABILAJ A.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο21/10/2316:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο21/10/2316:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/10/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-9
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή22/10/2316:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.5-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή22/10/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.0-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή22/10/2316:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή22/10/2316:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.0-4
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο28/10/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο28/10/2316:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.3-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο28/10/2316:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.3-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο28/10/2316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., HABILAJ A.1-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή29/10/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣ Χ.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή29/10/2315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο04/11/2315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.2-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣ Χ.2-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.9-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή05/11/2315:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή05/11/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο11/11/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο11/11/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.2-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.2-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο18/11/2315:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο18/11/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.10-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο18/11/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή19/11/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-3
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/11/2315:15ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο25/11/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΛΛΑ Η.3-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο25/11/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή26/11/2315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή26/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή26/11/2315:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/11/2315:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΕΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.3-3
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/12/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο02/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/2315:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ.1-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή10/12/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.0-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή10/12/2315:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-4
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή10/12/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.4-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο16/12/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/12/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο16/12/2315:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο16/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.9-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/12/2315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο06/01/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/01/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή07/01/2415:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.4-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΤΣΑΛΛΑ Η.3-2
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο13/01/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο13/01/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-4
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/01/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/01/2412:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/2415:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/01/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή14/01/2415:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο20/01/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.2-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ.5-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή21/01/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή21/01/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο27/01/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.5-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο27/01/2415:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή28/01/2415:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/2415:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή28/01/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.4-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή28/01/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-4
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή28/01/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.7-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή04/02/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.5-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή04/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.7-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/02/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣ Χ.2-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.0-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή11/02/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο17/02/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.0-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο17/02/2415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/02/2416:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/02/2415:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή18/02/2415:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή18/02/2415:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.1-1
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/03/2415:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο02/03/2415:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο02/03/2415:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.0-3
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/03/2415:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή03/03/2415:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/03/2415:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ